Nekla - turystyka.nekla.eu

epuap.png bb5168cd13b9928c2e3702f9559ea6eb
bip.png 3765c5eba450c8215f7b8b8973425bc3
Środa,  19 lutego 2020
Bettiny, Konrada, Mirosława
pl en de
top news mapa info kali kalh pano mstr galp mult advs inwe newsletter kontakto document
 
Obóz piłkarsko-siatkarski w Żerkowie
2019-08-16 Artur Kaczmarski
Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię
artykuł archiwalny
Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły ZS Nekla mają okazję podnosić swoje umiejętności sportowe na obozie szkoleniowym. Tym razem jesteśmy w Żerkowie 26-31.07.2019 r.. Pierwszy dzień minął bardzo intensywnie. Po przyjeździe szybkie zakwaterowanie, następnie obiad. Po południu siatkarki i piłkarze odbyli po jednym 1,5 godzinnym treningu. Dalsza część dnia to poznawanie miasteczka, zakupy w sklepie i wieczorne zabawy integracyjne.
Rozpoczynamy obozowe turnieje w Fifę, darta, tenisa stołowego i „Pamięć”. Najlepsi ostatniego dnia otrzymają piękne puchary. Cisza nocna przewidziana ok. 22.30.
Dzień drugi
Drugi dzień zgrupowania rozpoczęło pyszne śniadanie. Następnie młodzi sportowcy kilka godzin spędzili na basenie. Po obiedzie dziewczęta w hali a chłopcy na boisku odbyli swoje treningi. Piłkarze w deszczowej pogodzie bawili się dzisiaj m.in. w Turboozaka. Po kolacji kolejne mecze w Fifę i tenisa stołowego. Dziewczęta w sklepie kupowały „maseczki” na twarz... chyba spiekły się na słońcu!
Dzień trzeci
Niedziela nie była dla naszych sportowców dniem odpoczynku, wręcz przeciwnie – spędzili ją bardzo intensywnie. Przed południem trening i basen a po południu... jeszcze raz trening i jeszcze raz basen  Wieczorem po wizycie w sklepie planowana jest dyskoteka. Cisza nocna chyba będzie dzisiaj trochę przesunięta.
Dzień czwarty
W poniedziałek od rana nasi obozowicze zaliczyli po intensywnej jednostce treningowej. Chłopcy doskonalili piłkarskie umiejętności gry w ataku i obronie, a dziewczęta przyjęcie i wystawę piłki. Po obiedzie ulubiony punkt dnia – szaleństwa na basenie! Na koniec dnia dziewczęta rozegrały gry sparingowe z rówieśniczkami ze Środy Wielkopolskiej. Chłopcy natomiast rozegrali mecze półfinałowe w Fifę. Już jutro w wielkim finale zagrają Jakub Frąckowiak i Filip Sierżant.
Dzień piąty
Przedostatni dzień zgrupowania nasi sportowcy spędzili podobnie jak poprzednie – podnosząc swoje umiejętności. Dziewczęta zaliczyły trening w hali i na powietrzu, a chłopcy w nagrodę za dobre zachowanie sami zaplanowali i poprowadzili własne zajęcia. Poobiedni czas tradycyjnie spędzili na basenie, gdzie także odbył się chrzest dla „nowych” obozowiczów    Wieczorem chłopcy wzięli dodatkowo udział w piłkarskich zawodach technicznych. Najlepszy okazał się Alex Popielski.
Mateusz Jackowski, ZS w Nekli

Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię